» Vývoj

Veškerá činnost firmy je postavena na vlastním vývoji na základě požadavků zákazníků.

 

Vyvíjíme a vyrábíme :

  • optické snímače do technologických linek, včetně osvětlovacích soustav,
  • záblesková zařízení ve viditelné i infračervené oblasti, včetně napájecích   zdrojů a to síťových nebo bateriových,
  • laboratorní přístroje,
  • jednoúčelové elektronické přístroje (generátory signálů, zesilovače atp.) do zkušeben a výrobních provozů,
  • jemnomechanická zařízení a mechanizmy,
  • další z oblasti zájmu firmy.

 

Při vývoji využíváme pro oblast mechaniky i elektroniky návrhářské programy CAD, zajišťující požadovanou efektivitu práce. 

 
Některé naše výrobky jsou již výrobky finálními, jiné jsou součástí větších celků a jsou distribuovány v tuzemsku i do zahraničí.

 
Prioritou naší firmy je kvalitní funkce všech vyvinutých a vyráběných výrobků. Z toho pro nás vyplývá maximálně zodpovědný přístup k vývojovým činnostem ve všech fázích vývoje a výroby vzorku či prototypu.

 
Vývojové práce pokrývají všechny potřebné oblasti, tj.
analogovou i digitální elektroniku, mikroprocesorovou techniku, hardware i software, mechaniku i optiku. V posledně jmenované využíváme spolupráce s renomovanými optickými pracovišti.

 
Vývoj v případě návrhu elektroniky samozřejmě pokrývá v případě potřeby i oblast bezpečnosti a elektromagnetické kompatibility. 

 
Současně s přístroji vyvíjíme i montážní a měřící přípravky, které zvyšují efektivitu i kvalitu následné výroby. Pro  elektronická zařízení, komunikující s nadřazenou ŘJ, vyvíjíme SW pro diagnostiku, případně simulaci, a to jak pro stolní (PC), tak pro kapesní počítače (PPC) .

 
Důležitou fází vývoje je úzká spolupráce se zadavatelem, aby výsledek po všech stránkách maximálně vyhovoval jeho představě. Jedná se nejen o kvalitní funkci včetně spolehlivosti, ale také o vzhled, servis, cenu.

 

YzA4Zjk3MD